4. korizmena nedjelja /god. B; 14. 3. 2021.

1. Današnja nedjelja je Nedjelja solidarnosti s Crkvom i ljudima u Bosni i Hercegovini. Sva milostinja današnje nedjelje kao i ono što se skupilo kroz protekli tjedan ići će za naše sunarodnjake u Bosni i Hercegovini.
2. U petak se slavi svetkovina sv. Josipa. Korizmeni je petak i u pobožnosti križnog puta molit ćemo za našu domovinu. Neka nam je sv. Josip zagovara i od svih zala čuva i očuva.
3. Što se tiče pobožnosti križnog puta vidim da ja nazočan lijep broj vjernika. Ono što nije dobro je da neki odlaze i ne sudjeluju u sv. misi. Važnija je sv. misa nego li pobožnost križnog puta.
4. Današnja nedjelja je nedjelja Veseli se (Laetare). Iduća nedjelja je Gluha nedjelja.
5. Kroz ovaj tjedan ću nastojati obići naše stare, bolesne i nemoćne u župi. Ako ima netko komu do sada nisam dolazio, a žele se ispovjediti pred Uskrs neka mi se jave. Računajte da se i ja trebam pripremiti za nadolazeće blagdane, što znači da trebam imati vrijem pred Uskrs za sebe i za pripreme za tu svetkovinu.