Župne obavijesti 1.3.2020.

1.Korizmena nedjelja / god. A; 1. 3. 2020

  1. U srijedu smo započeli sa svetim korizmenim vremenom. Potičem vas dragi vjernici, da uz one vaše privatne pobožnosti nastojite dolaziti na zajedničke pobožnosti križnog puta svakog petka u 17,15 kao i na svakodnevnu sv. misu. Potičem vas dragi župljane, i mlade i stare, kao i djecu da dolaze na pobožnosti križnog puta.
  1. Sada poslije mise ću  pepeljati one vjernike koji se nisu pepeljali na Čistu srijedu, odnosno Pepelnicu.
  1. U petak u 17,30 imat ćemo pobožnost križnog puta. Potičem naše župljane, i mlade i stare, kao i djecu da dolaze na pobožnosti križnog puta. Poslije pobožnosti križnog puta, bit će sv. misa.
  1. Zahvaljujem se obitelji Romana Đuračića za čišćenje crkve i crkvenog prostora u veljači, a pozivam obitelji Darka Đuraša i Mata Frankovića da preuzmu ključ i da čiste crkvu i crkvene prostore kroz ožujak 2020.