6. nedjelja /god. B; 14. 2. 2021.

1. Prošlu nedjelju imali smo krizmu u našoj župi. Krizmalo se 13 mladih. Sve je bilo lijepo i dostojanstveno.
2. Jučer je umrla naša župljanka Marija Bobić. Sprovod će biti sutra u 16,00 na groblju u Mokošici. A Marijinu dušu preporučam u vaše molitve i Božjem milosrđu.
3. U iduću srijedu je Čista srijeda ili Pepelnica. Obvezni je post i nemrs za sve katolike koji su primili Prvu pričest pa do 65. godine života, osim ako nije bolest u pitanju. Preporuča se da posti i ne mrsi svatko tko može, bez obzira na godine.
4. Na Pepelnicu je redovita sv. misa u 18,00h s obredom pepeljanja.
5. U petak u 17,15 imat ćemo pobožnost križnog puta. Potičem naše župljane, i mlade i stare, kao i djecu da dolaze na pobožnosti križnog puta. Poslije pobožnosti križnog puta, bit će sv. misa.
6. Od 17. veljače pa do 28. ožujka, svaki dan ispred Opće bolnice Dubrovnik bit će miroljubivo bdijenje, molitva za život. Molitva će biti od 16,00 sati do 19,00 sati. Bilo bi dobro da podržimo ovu hvale vrijednu inicijativu Udruge 40 dana za život.